کی روش بر سر دوراهی؛ بیراوند در خطر!

نویسنده :نویسنده Ž
تاریخ:سه شنبه 5 دی 1396-02:02 ب.ظ


آبی‌های تهران که با آمدن شفر، جان تازه‌ای گرفته‌اند، حالا روی مدار برد حرکت می‌کنند و بازیکنان جوان این تیم که پیش از این پشت خط مانده بودند، فرصت خوبی برای نشان دادن خودشان پیدا کرده‌اند.

کی روش بر سر دوراهی؛ بیراوند در خطر!

یکی از این جوان‌ها سید حسین حسینی، دروازه‌بان مطمئن و آینده‌دار استقلال است که با عملکرد خوبش، پس از سال‌ها نوید حضور یک نگهبان شش دانگ را درون قفس توری تیمش و همچنین تیم ملی می‌دهد.

آبی‌های تهران به لطف سیوهای دیدنی حسینی، در 8بازی اخیر لیگ، 7بازی را با بدون گل خورده به پایان رسانده‌اند و دروازه‌بان جوان استقلال حالا صاحب 6کلین شیت پیاپی است.

همین مساله باعث شده تا سرمربی تیم‌ملی نگاه ویژه‌ای به حسینی داشته باشد و حتی گفته می‌شود عملکرد نامطمئن بیرانوند با وجود مدافعان پخته پرسپولیس درون دروازه این تیم، نظر سر مربی تیم‌ملی را به سمت دروازه‌بان استقلال جلب کرده چرا که حسینی در بازی‌هایی که انجام داده، جور اشتباهات مدافعان جوان تیمش را هم کشیده است‌!

دروازه‌بان استقلال با ثبت دو کلین شیت دیگر، رکورد بیرانوند را هم خواهد شکست و با این حساب اگر او به درخشش خود ادامه دهد، یکی از مسافران‌ روسیه خواهد بود و حتی ممکن است در بازی‌های جام جهانی هم جای دروازه‌بان پرسپولیس را بگیرد.

منبع: برنالینک منبع

مطلب کی روش بر سر دوراهی؛ بیراوند در خطر! در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :کی روش بر سر دوراهی؛ بیراوند در خطر!
http://mofidestan.ir/%da%a9%db%8c-%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d8%a8%d8%b1-%d8%b3%d8%b1-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a7%d9%87%db%8c%d8%9b-%d8%a8%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%88%d9%86%d8%af-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%b7%d8%b1/


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات