طراحی دفتر کار سیسکو؛ سن خوزه کالیفرنیا

نویسنده :نویسنده Ž
تاریخ:یکشنبه 29 بهمن 1396-07:04 ب.ظ


دفتر کار سیسکو در شهر سن خوزه، توسط شرکت معماری و دکوراسیون داخلی نلسون طراحی شده است.

اطلاعات کلی

  • شرکت طراح: نلسون
  • کارفرما: سیسکو
  • متراژ: ۳۲۴۲۳ متر مربع
  • سال: ۲۰۱۷
  • محل: سن‌خوزه، کالیفرنیا

سیسکو یک شرکت چندملیتی است که در زمینه‌ی فناوری، توسعه‌ی نرم‌افزار و سخت‌افزار فعالیت می‌کند. دفتر کار سیسکو در سن‌ خوزه، در واقع دفتر مرکزی این شرکت محسوب می‌شود که طراحی جالب و خاصی نیز دارد. شرکت معماری و دکوراسیون داخلی نلسون در سال ۲۰۱۷ بازسازی و طراحی داخلی این شعبه را برعهده داشته است. شعبه‌ی سن خوزه از چهار ساختمان متفاوت تشکیل شده است. این ساختمان‌ها در یک محوطه‌ی بسیار بزرگ ساخته شده‌اند. شرکت سیسکو برای طراحی داخلی دفاتر خود در سراسر جهان از یک روش و برنامه‌ی خاص پیروی می‌کند به طوری که برای اجرای این پروژه نیز از روش‌های خاص خودش استفاده کرده است.

طراحان با استفاده از نظرات مدیران شرکت، محیطی را طراحی کرده‌اند که مطابق با روال عادی فعالیت‌های شرکت باشد. طراحان تلاش کرده‌اند که طبق نظر مدیران، محیط کاری انعطاف‌پذیر برای کارمندان شرکت ایجاد کنند. در حقیقت، امکانات این دفتر کار و طراحی داخلی آن، نشان‌دهنده‌ی فناوری‌های پیشرفته‌ای است که در این شرکت به کار گرفته می‌شود.

طراحی دفتر سیسکو

اعتماد داشتن به کارکنان و استفاده به موقع از نظرات و اطلاعات آن‌ها برای تصمیم‌های مهم شرکت، دلیل اصلی موفقیت شرکت‌ Cisco در ایجاد یک محیط کار بانشاط و پویا بوده است. مشارکت گروه‌های کاری شرکت در تصمیم‌گیری‌های مربوط به طراحی محیط کار، یکی از عوامل اصلی موفقیت این پروژه و طراحی یک محیط کار مناسب برای کارمندان شرکت بوده است.

طراحی دفتر سیسکو

شرکت معماری نلسون با مشارکت طراحان خود شرکت، انجام این پروژه را آغاز کرد. طراحان با نظرسنجی از بخش‌های مختلف شرکت درباره‌ی چگونگی طراحی دفتر کار، از آنها کمک گرفتند. این نظرسنجی‌ها به گروه طراحی کمک کرد تا مشخص نمایند در هر بخش چه امکاناتی موردنیاز است.

طراحی دفتر سیسکو

بخشی از این دفتر کار طوری طراحی شده است که برای هر کارمند میز اختصاصی در نظر گرفته شده است علاوه براین، قسمت دیگری از دفتر به عنوان محیط کار مشترک طراحی شده که کارمندان بر طبق انتخاب و دلخواه خود از این فضای مشترک استفاده می‌کنند. در واقع نظرسنجی از کارمندان درباره‌ی طراحی دفتر کار، نیاز‌ها و خواسته‌های آن‌ها را مشخص کرده است. در این دفتر کار برطبق نیاز کارکنان، محل استراحت و اتاق ورزش برای هر یک از ساختمان‌ها طراحی شده است.

طراحی دفتر سیسکو

حال‌و‌هوای هر یک از بخش‌های این دفتر کار بسته به منطقه‌ی جغرافیای در ارتباط با آن متفاوت است. برای مثال ساختمان‌های ۱،۲ و ۱۹ به نوعی طراحی و آراسته شده‌اند که بازتابی از فرهنگ ژاپن، استرالیا و اروپای شرقی باشند. شرکت طراح با کمک اتاق‌های استراحت و کافه‌های درنظر گرفته برای هر کدام از هسته‌‌های این دفترکار در حقیقت ایده‌ی محیط کار باز را عملی کرده است.

طراحی دفتر سیسکولینک منبع

مطلب طراحی دفتر کار سیسکو؛ سن خوزه کالیفرنیا در سایت مفیدستان.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

مبادله غیرقانونی 600 میلیون دلار ارز مجازی در آسیا

نویسنده :نویسنده Ž
تاریخ:چهارشنبه 11 بهمن 1396-03:51 ب.ظ

خبرگزاری آریا – مقامات کره جنوبی که از چند ماه قبل سرگرم نظارت دقیق بر ارزهای مجازی و تنظیم قوانین سفت و سخت در این زمینه بوده اند حالا از تبادل غیرقانونی پول های ...

مطلب مبادله غیرقانونی 600 میلیون دلار ارز مجازی در آسیا در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :مبادله غیرقانونی 600 میلیون دلار ارز مجازی در آسیا
http://mofidestan.ir/%d9%85%d8%a8%d8%a7%d8%af%d9%84%d9%87-%d8%ba%d9%8a%d8%b1%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86%d9%8a-600-%d9%85%d9%8a%d9%84%d9%8a%d9%88%d9%86-%d8%af%d9%84%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b1%d8%b2-%d9%85%d8%ac%d8%a7/


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic